Zaterdag 1 februari organiseert Vaders en Moeders van Kleurrijk Fryslân, in samenwerking met het Gendercafé, een warme en inclusieve bijeenkomst voor iedereen die betrokken is bij de LHBTIQ+ gemeenschap.
📅 Datum: Zaterdag 1 februari
🕒 Tijd: Inloop om 13:00 uur, start om 13:30 uur
📍 Locatie: Tromptheater, ingang M.H. Trompstraat 4A, Leeuwarden
Voor wie is deze middag?
Deze bijeenkomst is speciaal voor ouders, broers, zussen, vrienden, grootouders, tantes, ooms, collega’s en andere betrokkenen van LHBTIQ+ personen. Natuurlijk zijn queer personen zelf ook van harte welkom om hun familie en vrienden mee te nemen. Het doel is om samen in een gezellige sfeer ervaringen te delen, vragen te stellen en elkaar te steunen.
Waarom deze bijeenkomst?
Zoals je misschien weet, is er in Fryslân een actieve groep ouders en betrokkenen die zich inzet voor de ondersteuning van hun LHBTIQ+ kinderen en hun naasten. Deze middag biedt een laagdrempelige gelegenheid om andere mensen te ontmoeten, ervaringen uit te wisselen en waardevolle gesprekken te voeren in een veilige en open omgeving.
Kom jij ook?
Ben jij ouder, broer, zus, vriend(in) of andere betrokken familie of bekende van iemand uit de LHBTIQ+ gemeenschap? Of ken je iemand die mogelijk geïnteresseerd is? Stuur deze uitnodiging dan vooral door!
📧 Voor meer informatie of om je aan te melden kun je terecht via vamoe.frl
Namens Vaders en Moeders van Kleurrijk Fryslân: van harte welkom!
Samen maken we Fryslân een kleurrijke en inclusieve provincie. 💜